• 0242 341 40 44
  • info@profour.com.tr

Soğutucu Sistemleri Bakım ve Onarım Hizmetleri

Müşterilerimize, birbirinden farklı ürün gruplarında yer alan ve hayatı kolaylaştıracak ürünleri güvenilir ticari koşullar altında sunmak, hizmette sürekliliği sağlamak, ürün gruplarımızda güvenle tercih edilen markaların arasında yer almak için çalışıyoruz. Size güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmak iş hayatımızda birincil misyonumuzdur.

Kalite ve Güven İçin

Soğutma sektöründeki 15 yılı aşkın sürede geliştirdiğimiz her türlü teknik bilgi ve becerimizi müşterilerimizin fayda ve hizmetine sunmak, soğutucu cihazlar ve bunun dışındaki faaliyet alanlarımızda da yine müşterilerimizin ihtiyaçlarını, taleplerini dikkate almak suretiyle kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak

Hizmette Kalite

Tercih edilen ürünlerimizin kullanıldıkları süre içinde, duyulacak servis ve hizmeti, zamanında ve memnuniyet sağlayacak düzeyde müşterilerimize sunmak, güler yüzle ve güvenilir bilgi ile hizmet vermek hedefimizdir.

Belgeler

Tüm faaliyetlerimizin şeffaf ve hesap verilebilirlik anlayışı ile yasa ve usullere uygun şekilde belgelendirilmesi, belge düzeninin, müşterilerimizin, tedarikçilerimiz ve ilişkili tüm tarafların faydasına olacak şekilde ve yasal süreleri sonuna kadar hizmete sunulması ve muhafaza edilmesi amacımızdır.

Ticari Soğutma Dolapları Tamiri Servisi

Profour Soğutma olarak,Kurumsal markaların Ticari tip soğutucuların revizyon (yenileme ) sonrasında sağladığımız teknik servis hizmetlerimizle güvenirlilik ve yüksek iş ahlakıyla tüm hizmet vermekte olduğumuz kurumların ilk tercihi olarak çalışmalarımıza; Uzman kadromuzu, araç ve ekipman sayımızı artırarak devam etmekteyiz.


 
 

iletisim

image